RaGEZONELt.tk

Lietuviškas forumas apie žaidimų serverių kūrimą. Iškilo problemų? Mes tau padėsim!
 
rodiklisCalendarDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Counter Strike 1.6

Go down 
AutoriusPranešimas
Edwinas
Naujokas
Naujokas
avatar

Pranešimų skaičius : 13
Taškai : 3276
Reputacija : 3
Prisijungimo data : 2010-02-24
Age : 30

RašytiTemos pavadinimas: Counter Strike 1.6   Sk. 03 14, 2010 8:21 pm

Minimalūs reikalavimai:

Procesorius - bent 700MHz*
RAM - 256MB
Vaizdo korta - 16MB
Interneto linijos pralaidumas - 512kbps**
Išorinis IP adresas***

Rekomenduojami reikalavimai:

Procesorius - bent 2GHz*
RAM - 512MB
Vaizdo korta - 16MB
Interneto linijos pralaidumas - 1 MBps**
Išorinis IP adresas***

* - Procesorius pageidautina, kad būtų Athlon, Pentium ar kitas procesorius, bet ne celeron, nes šis procesorių tipas pritaikytas tik darbui ir neišvysto pastovumo, tokio kaip minėti procesoriai ir todėl dažniau lūžta.

** - Interneto linijos pralaidumas taip pat priklauso nuo jūsų interneto tiekėjo. Jei interneto tiekėjas užtikrina stabilų internetą jums gali užtekti ir šių interneto spartos reikalavimų, bet jei interneto greitis yra nestabilus tai žaidėjams žaidžiančiams jūsų serveryje gali pradėt lagint. Tiesiog jums reikėtų paeksperimentuoti patiems mažinant ar didinant žaidėjų kiekį serveryje.

*** - Išorinis IP adresas reikalingas tam, kad i jūsų serverį galėtų jungtis žaidėjai iš visos Lietuvos. Jei dar nežinote ar turite išorinį IP tai šią informaciją jums gali suteikti jūsų interneto tiekėjas.

Serverio kūrimas

1. Konfiguracinis failas

Visų pirmą reikia turėti tinkamai sukonfiguruotą server.cfg failą , kuris nustato pagrindinius serverio nustatymus. Šį failą galite atsisiųsti iš čia . Išsaugokite šį failą savo kompiuteryje, cstrike kataloge, kuris randasi kur yra instaliuotas jūsų Counter-Strike žaidimas (jei nieko nekeitėt instaliacijos metu, tai tuomet šis katalogas turėtų būtį čia: C:\Program Files\Valve\cstrike).

2. Booster mod

Tam, kad žaidėjams žaidžiantiems jūsų serveryje pingas būtų pastovus ir nešokinėtų, patartina parsisiųsti Booster modą, kurį galite gauti iš čia .Parsiuntę failą jį išpakuokite , savo kompiuteryje. Tada visą addons katalogą perkopijuokite į cstrike katalogą kaip prieš tai nukopijavot server.cfg failą.

Šį modą reik aktyvuoti, kad jis veiktų ir vykdytų savo nustatymus. Susiraskite cstrike kataloge failą liblist.gam ir jame suraskite ir ištrinkite šias 2 eilutes:
gamedll "dlls\mp.dll"
gamedll_linux "dlls/cs_i386.so"

vietoj jų įrašykite šią eilutę:
gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

išsaugokite failą. Dabar Booster mod jūsų kompiuteryje sėkmingai aktyvuotas.

3. Counter-Strike serverio paleidimas

Jei įvykdėte prieš tai bent 1 punktą ( 2 punktas nėra privalomas ) , tuomet paleiskite hlds.exe failą, kuris randasi cstrike kataloge.Paleidę turėtumėt išvysti tokį vaizdą:

Šioje lentelėje galite nustatyti tokias reikšmes:

Game : Counter-Strike
Server name : Jūsų pasirinktas serverio pavadinimas
Map : Jūsų pasirinktas žemėlapis
Network : LAN ( galės žaisti LAN ir Lietuvos žaidėjai )
Max. Players : Pasirinkite savo nuožiūra.( Jeigu internetas yra geras sieka , bent 2-3Mbps tai galite daugiau 14 žaidėjų . Jeigu internetas iki 2mbps , tai siūlau žaidėjų kiekį iki 12. )
UDP Port : 27015 ( yra standartinis , jeigu kursite daugiau negu vieną serverį jums teks keisti portą , nes 1 portu daugiau negu 1 serveris eiti negali )
RCON Password : Rinkitės slaptažodį savo nuožiūra ( Tai pagrindinis slaptažodis , kuriuo galima valdyti serverį. Juo galima daryti restartus , keisti žemėlapį ir t.t )

Viską nustatę spaudžiate Start Server ir laukiate kol serveris užsikraus . Pirmą kartą serveris krausis ilgiausiai , o kitus kartus kai leisite viskas turėtų vykti greičiau. Taip pat serverio krovimosi greitis priklauso nuo PC resursų. Serveriui užsikrovus jau į jį gali jungtis ir žaisti žaidėjai.

4. Serverio valdymas

Paleidus serverį jums pasirodys serverio valdymo skydelis:

Main skiltisJei dar nežinojote savo IP adreso, tai IP Address skiltis jį parodo ir šiuo adresu turi jungtis žaidėjai, kad galėtų žaisti jūsų serveryje. Taip pat Main skiltyje galite pakeisti serverio vardą (Server name), žemėlapi (Map) , rcon slaptažodį (RCON Password) , uždėti ant serverio slaptažodį (Player Password) , bei parinkti žemėlapių eiliškumą ( Map Cycle).

Ban skiltis


Bans skiltis yra skirta tam, kad galėtumėt uždėti baną nepageidaujiemies žaidėjams jūsų serveryje. Taip pat šiame sąraše matysite anksčiau jūsų uždėtus banus, kuriuos galėsite ir nuimti jei norėsite . Bano uždėjimas vykdomas paspaudus Add... mygtuką ,tuomet išmetama lentelė ir joje galima uždėti baną žaidejui žinant jo IP adresą . Įrašius jo IP adresą Ban duration skiltyje galite pasirinkti kuriam laikui norite užbaninti žaidėją. Jei pasirinksite Permanent tuomet banas bus uždėtas visam laikui, jei pasirinksite Temporary, tuomet galėsite nustatyti, kuriam laikui bus skirtas banas. Viską suvedę paspauskite OK ir jūsų pasirinkto žaidėjo IP bus užbanintas.

Statistics skiltis


Statistics skiltis yra skirta pažiureti kiek kompiuterio resursų naudoja servas , kiek FPS serveris "tempia", kiek žaidėjų buvo žaidę , koks pingas serveryje jums ir t.t. Viska informacija pateikiama kreivėmis. Paprasčiausiai kurią norite skiltį pažymite varnele ir pasirinkę Vertical units , gausite pažymėtoss skilties statistiką. Taip pat Show lauke galite pasirinkti intervalą, kuriuo jums bus pateiktos statistinės kreivės.

Players skiltisPlayers skiltis parodo kiek žaidėjų žaidžia jūsų serveryje . Taip pat rodo žaidėjų nickus, STEAM ID (jeigu steam vartotojas ) , žaidėjų pingą , loss , fragus ir kiek laiko jau žaidžia serveryje. Pažymėję žaidėją jūs galite jį iškickinti ar išbaninti iš serverio atitinkamai paspaudus kick ar ban mygtuką.

Configure skiltisConfigure skiltis skirta serverio pagrindiniams nustatymams , kuriuose jūs galite pakeisti žemėlapio ilgumo laiką , keisti raundo laiką , apsipirkimo laiką ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 94
Taškai : 3663
Reputacija : 5
Prisijungimo data : 2009-06-20
Miestas : Telšių raj.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Counter Strike 1.6   Pir. 03 15, 2010 2:48 pm

+rep
Atgal į viršų Go down
http://www.ragezonelt.tk
 
Counter Strike 1.6
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
RaGEZONELt.tk :: Serverio failai :: Serverio kūrimas :: Counter-Strike 1.6 :: Pamokos-
Pereiti į: